Wystawa Warszawa 10-11.09.2016

Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze wspaniałego weekendu Wystawowego w Warszawie . W sobotę Wystawa Klubowa Szpiców i Ras Pierwotnych .
Nasza suczka Szpic Miniaturka uzyskał w klasie szczeniąt ocenę Wybitnie obiecującą i piękny opis od sędziny Elzbiety Augystyniak i 2 miejsce w klasie szczeniąt .W niedzielę natomiast Zwycięzyła w swojej klasie z opisem wspaniałym . Pani sędzina napisała ,ze w ruchu niemal doskonała!!!! Super jesteśmy bardzo zadowoleni !!!
Ale to nie koniec radości
Nasze Bichonki Denis Panorama Beskyd 12 letni piesek uzyskał ocenę Zwycięzca Weteran . Nasze dzieci po Regina Bichon PRINCE OF MISTERY& Minibelle Top Dog MY PRECIOUS :
Wadim Blanche był tylko na 3 Wystawach i w przeciągu 2 tygodni uzyskał tytuł Młodziezowego Czempiona Polski .WADIM w Białymstoku na Wystawie Międzynarodowej tydzień wcześniej uzyskał Tytuł Zwycięzcy Młodziezy oraz BOB
Wenus Blanche jego siostra również skończyła na tej Wystawie Młodziezowy Czempionat Polski i jeszcze tytuł Zwycięzce Młodziezy oraz BOS, na wcześniejszych Wystawach miała również tytuł Zwycięzca Młodziezy i BOB
TO BYŁ NAPRAWDĘ UDANY WEKEND DLA NASZEJ HODOWLI