Podsumowanie roku 2019

rok 2019 był niezwykle udany dla naszych piesków !

PoczĄtek roku to Tytuł GRAND CHAMPIONA  dla TAURO FREIM .

Potem kolejne Wystawy i 10 razy Zwycięstwo Rasy BOB , 2 razy Zwycięstwo płci przeciwnej BOS

no i IV miejsce BEST IN SHOW  na Specjalistycznej Wystawie Psów do Towarzystwa!

ZA granicą w Niemczech TAURO FREIM uzyskał dwie nominacje na Czampiona Niemiec ( trzeba mieć ich aż 5  w ciągu całego roku licząc od pierwszych nominacji) widać co mamy zaplanowane na rok 2020!!!

Nasze suczki a w tym dwie nowe sprowadzone z Litwy TAURO PESCARA została ZWycięzcą Młodzieżowym Polski na rok 2019 w Kielcach  i uzyskała Tytuł Młodzieżowego Czampiona Polski  i to tylko na 3 Wystawach !!!!

Nasza TAURO XSENA zaczęła swoją karierę od dwóch Zwycięstw i Zwycięstwa płci przeciwnej BOS bo zwycięstwo rasy zdobył nasz TAURO FREIM !!!

SUCZKA Z NASZEJ HODOWLI RUMBA BLANCHE  na trzech Wystawach w klasie szczeniąt była zawsze Najlepszym szczenięciem w Rasie !!

Mamy się z czego cieszyć bo wróży to jej  jeszcze wiele wygranych !!!

Pieski z naszej Hodowli będące za granicami naszego kraju uzyskały np Czempiona USA , Niemiec .Austrii ,Szwajcarii!!! w Polsce również zdobyły Czempionaty Młodzieżowy , Czempion Polski .

To wszystko bardzo cieszy , bo pokazuje ,że nasza praca nad rasą cieszy się uznaniem przez sędziów. Oby tak dalej . Ten rok zapowiada się też ciekawie !! Zobaczymy